Міжнародний благодійний фонд «Лінія Життя»

Безвідповідальність політиків призвела до руйнувань і страждань мільйонів співвітчизників на Сході України, загибелі тисяч людей.

 

Село Широкино - один із символів мужності українців в гібридній війні, з іншого боку - трагедія для жителів, які втратили будинки, подвір'я, майно, підсобне господарство, роботу.

 

Руйнування, на думку спостерігачів ОБСЄ, становлять до 95% всієї інфраструктури села.

 

Україна сьогодні живе, в тому числі, за рахунок зовнішніх позик.

 

Ініціативна група мешканців шірокінского сільської ради прийняла рішення про створення міжнародного благодійного фонду з метою залучення кошти, у тому числі з-за кордону, через створення відповідних філій.

 

МБФ «Лінія Життя» організований на підставі рішення активної частини жителів території Шірокінского сільської ради протокол від 08.07.2015.

 

МБФ «Лінія Життя» зареєстрований 06.08.2015г. згідно виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

 

МБФ «Лінія Життя» є благодійна організація як благодійний фонд, який здійснює свою діяльність за всіма напрямами передбачених Законом України «Про благодiйну дiяльнiсть та благодiйнi органiзацii».

 

МБФ «Лінія Життя» у своїй діяльності керується: Конституцією України, Законами України «Про благодiйну дiяльнiсть та благодiйнi органiзацii», «Про гуманiтарну допомогу», «Про волонтерську дiяльнiсть», цивільним кодеком України іншими нормативно правовими актами, які регулюють благодійну діяльність міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких видана Верховною Радою України, законодавства тих держав на території яких фонд поширює свою діяльність і статутом.

 

Основною метою МБФ «Лінія Життя» надання допомоги та сприяти законним інтересам бенефіціарів передбачених статутом у сферах благодійної діяльності також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах.

 

ЗАВДАННЯ ФОНДУ НА ПЕРШОМУ ЕТАПІ:

1. Надання реальної адресної допомоги постраждалим в гібридній війні

2. Дати надію жителям повірити в свої сили і можливість відродження села Широкино і сел. Бердянське та ін.

3. Закласти основи по створенню робочих місць в тісній співпраці з державними органами та бізнесом з метою востановления інфраструктури зруйнованих селищ.

 

Девiз МБФ «Лінія Життя»: Від кожного по можливості - кожному реально нужденному.