Наші партнери

Меморандум

       Ми, нижче підписалися, з однієї сторони міжнародний благодійний фонд (далі МБФ) «Line Of Life» в особі Кліменко Г.П. та з іншої сторони Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Акватермал» в особі директора Свищо Ю.Ю. домовились об’єднати зусилля фінансові та технічні з метою реалізації на базі санаторіїв «Боржава» та «Теплиця» програм реабілітації військовослужбовців та цивільного населення, які постраждали в наслідок військових дій РФ.

       МБФ зі свого боку бере відповідальність за організацію доставки до санаторіїв громадян та військових, які відповідно до супроводжуючих документів потребують реабілітації. З необхідним фінансуванням на протязі усього року. МБФ планує співпрацювати з місцевою владою міста Хуст.

       Адміністрація ТОВ «Санаторій «Акватермал» бере на себе відповідальність забезпечити весь необхідний комплекс послуг для реабілітації людей на базі санаторіїв «Боржава» та «Теплиця» згідно з узгодженим списком на умовах повної попередньої оплати комплексу послуг банківським переказом за 7 (сім) днів до дати заїзду, але не пізніше 5 (п'яти) днів з моменту виставлення відповідного рахунку.

       При резервуванні послуг МБФ протягом 5 (п'яти) днів з дня виставлення відповідного рахунку сплачує на ТОВ «Санаторій «Акватермал» не менше 30% (тридцяти відсотків) від загальної вартості послуг. Решта вартості послуг сплачується не пізніше, ніж за 7 (сім) днів до дати заїзду.

 

Директор МБФ

Кліменко Г.П       

Д­иректор ТОВ  «Санаторій

«Акватермал»

Свищо Ю.Ю.

  

 

 Боржаваlineoflife.com.ua

 

Теплицяlineoflife.com.ua

 

Місцева адміністрація

lineoflife.com.ua